ANıBeklet

Fotoğrafçılık Grafik Web Tasarım ve Baskı Hizmetleri

anasayfa
hakkımızda
hizmetlerimiz, anıbeklet
galeri, anıbeklet
iletişim, anıbeklet

by Özgür KARAKUŞ

referanaslarımız, anıbeklet

Web tasarım

WEB tasarım için sağlayacağımız avantajlar

Sonuç odaklı, titiz ve hızlı çalışmayı seviyoruz. WEB tasarım denince de hem görsel hem yazılı içerikler, web sitesinin “başarılı olması için en önemli konular. Profesyonel fotoğrafçılık ve grafik tasarım hizmetlerini de kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Farklı kişiler veya firmalar ile web tasarım sürecini yönetmek yerine, tek adreste hem web tasarım hem grafik tasarım hem de profesyonel fotoğrafçılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu açıdan bakınca zamandan tasarruf edip, web sitesi için ayırmanız gereken bütçeyi de bir miktar azaltabilirsiniz. WEB sitesi tasarımı kabul görmüş tüm teknik gerekliliklere uygun ve kullanıcı dostu olmalı. Aynı zamanda temel SEO özelliklerini içinde barındırmalı. Web sitesi tasarımlarımızı bu üç temel noktaya göre gerçekleştiriyoruz.

Düğün fotoğrafçısı izmir. Profesyonel Fotoğrafçılık Grafik Web Tasarım ve Baskı Hizmetleri - İzmir. Dış Mekan, Gelin Damat, Düğün, Katalog, Yenidoğan, Bebek, Çekimleri.
Girne Bulvarı No:180
530 955 87 12
İzmir
Türkiye

WEB Tasarım Süreci

WEB sitesi tasarım sürecimiz, gerçekleştireceğimiz kapsamlı analiz sonucunda oluşturacağımız iş planı ile başlamış oluyor. WEB sitesini sizlere hazır şablonlar gösterip seçtirmek yerine, öncelikle şirketinizi ve ürün veya hizmetlerinizi tam olarak anlamak istiyoruz. Kurumsal kimliğiniz ile ilgili incelemelerimizden ve öne çıkarmak istediğiniz ürün veya hizmetlerinizin kararlaştırılmasından sonra web tasarım için yaratıcı sürecimiz başlıyor.  Kurumsal kimliğiniz ile ilgili bir çalışma elinizde yoksa veya yenilemek istiyorsanız, bu konuda da sizlere yardımcı oluyoruz, detaylı bilgi için grafik tasarım sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

WEB sitesi tasarımının bel kemiğini oluşturacak taslak çizimlerimizi gerçekleştiriyor ve onayınıza sunuyoruz. Kabul edilen çizimlerin üzerinden web tasarım sürecimiz devam ediyor. Web sitesinin kaç sayfadan oluşması gerektiği, menülerin yerleşimi ve içerikleri, ürün ve hizmetlerinizin vurgulanma yöntemlerini belirliyoruz. WEB sitesi tasarımı için görsel ve yazılı içerik ihtiyaçlarını belirleyip sizinle paylaşıyoruz. Görsel içeriklerin web sitesine uygunluklarını kontrol edip, gerekli düzenlemeleri gerçekleştiriyoruz. Yeteri kadar görsel materyal elinizde hazır değilse veya yazılı içeriklerin geliştirilmesi gerekiyorsa; web tasarım firmalarından farklı olarak görsel ve yazılı içerik oluşturmanıza hizmet yelpazemizde olan profesyonel fotoğrafçılık ve metin düzenleme hizmetlerimizle yardımcı olabiliyoruz. Profesyonel fotoğrafçılık, katalog ve ürün fotoğrafçılığı ile ilgili detaylı bilgiyi katalog fotoğrafçılığı sayfamızdan elde edebilirsiniz. Kurumsal WEB tasarım için içeriklerin de düzenlenmesinden sonra web sitesinin sayfalarını oluşturmaya başlıyoruz. Sürecin bu kısmında sizlere vereceğimiz adreslerden internet ortamında web sitesini takip edebiliyorsunuz.  WEB tasarımın bitmesinin ardından son kontroller yapılıp sitenizi yayına alıyoruz.

WEB Tasarım süreci bittikten sonra neler yapıyoruz?

Görsel ve yazılı içerikleri ile hedef kitlenizi cezbedecek bir siteniz artık yayında. Her şey bitmiş gibi görünse de aslında web tasarımın bir parçası olarak gördüğümüz bir başka süreç başlıyor. WEB sitenizin belirli arama motorlarına kayıtlarını gerçekleştiriyor, talep etmeniz halinde aylık veya haftalık düzenli raporlar oluşturuyoruz. WEB sitesi tasarımını değiştirmeyecek görsel ve yazılı içerik güncellemelerinizi ve web sitenizin sağlıklı çalışıp çalışmadığını 1 yıl boyunca ücretsiz olarak takip ediyoruz. 1 yılın sonunda talep etmeniz halinde web tasarım sürecimizin başında oluşturduğumuz web tasarım fiyat teklifimizde sunduğumuz yıllık bakım ve güncelleme hizmetimizden faydalanabiliyorsunuz.

WEB Tasarım Fiyatları Hakkında

WEB tasarım fiyatları hakkında kesin bir şablon oluşturamıyoruz.  WEB sitesi tasarımlarımız kişi ve kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerine göre detaylı bir çalışmanın sonucunda gerçekleşiyor. Yapacağımız analizlere ve web tasarımın yanında talep edeceğiniz SEO (Search Engine Optimization) Türkçe karşılığıyla Arama Motoru Optimizasyonu ve benzeri hizmetlerimize göre de değişiklik göstermekte. Bu nedenle her proje için ayrı bir WEB tasarım fiyat teklifi oluşturuyoruz. Yapacağımız görüşmeler ve sizden alacağımız bilgiler doğrultusunda web tasarım, seo hizmetleri ve diğer hizmetlerimiz için bir analiz ve iş planı oluşturup sizinle paylaşıyoruz.

İletişim

Tel : + 90 530 955 87 12

Email: bilgi@anibeklet.net

 

Girne Bulvarı No:180

Karşıyaka - İzmir